DEĞERLERİMİZ

MİSYON
Mutlu ve başarılı bir toplum için hayal eden ve hayallerini gerçekleştirebilen bireyler yetiştirebilecek yenilikçi program ve ortamı yaratmak.

VİZYON
Sürekli gelişime inanan Nesilden Nesile Anaokulu, ulusal ve uluslararası gelişmeleri takip edecek, eğitimde dönüşüme öncülük edecek ve her daim inovasyonu destekleyen güvenli ve huzurlu bir ortamı yaratacaktır.

TEMEL DEĞERLER
Hayallere Bağlılık – Hayal eden ve hayallerini gerçekleştirebilen bireyler yetiştirebilmek için her zaman hayal etme kültürünü teşvik edeceğiz.

Dönüşüme Açık Olma – Daha iyisini yapmak için gelişen ve dönüşen dünyayı takip edeceğiz, inovatif ama planlı bir yaklaşım ile kendimizi gelişim ve dönüşüme adayacağız.

Topluma Hizmet – Bireyin başarı ve mutluluğunun içerisinde yaşadığı toplumla el ele olduğu düşüncesini hiçbir zaman unutmadan toplumun gelişiminde katma değer yaratma ilkesinden ödün vermeyeceğiz.

Güçlü Liderlik – Ulusal büyüme ve inovasyon için sürekli gelişime, topluma vermeye ve hayal etmeye inanan güçlü kadroyu oluşturmaya, bu kadroyu geliştirmeye ve büyütmeye çaba sarf edeceğiz.

Nesilden Nesile Anaokulu Gaziosmanpaşa Ankara Anaokulu Franchising, Anaokulu Franchise

Bizi Takip Edin!