BİZ KİMİZ

Türk Amerikan Derneği’nin 1951 yılına dayanan tecrübe ve bilgi birikiminin bir ürünü olan Nesilden Nesile Anaokulu, uluslararası okul öncesi kalite standartları ve Türk Amerikan Derneği felsefesini esas alarak kurulmuştur.

Sürekli gelişen ve değişen bir çağda mutlu ve başarılı bir toplum olmanın yolunun başarılı ve mutlu bireyden geçtiği düşüncesiyle bütünleşik bir hedefle yapılandırılan Nesilden Nesile Anaokulu, 21. Yüzyıl Becerileri Çerçevesini esas almaktadır. Öğrencilerimizin içinde bulunduğumuz çağın koşullarına uygun becerilerle donatılmalarına katkı sağlamak ve bunu kolaylaştırmak Nesilden Nesile Anaokulu için önceliklerimizdendir.

Nesilden Nesile Anaokulu bir Türk Amerikan Derneği markasıdır.

Nesilden Nesile Anaokulu, Türk Amerikan Derneğinin 1951 yılından günümüze gururla taşıdığı eğitimde liderlik hedefinin okul öncesi eğitimine yansımasıdır.

Eğitim Liderleri

Nesilden Nesile Anaokullarında Öğretmen Alım Süreci TAD Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Çok basamaklı değerlendirmelerden başarıyla geçen öğretmenlerimiz istihdam edilmekte, Hizmet Öncesi Eğitimlerimiz kapsamında Nesilden Nesile Anaokullarıın misyon, vizyon, temel değerleri, kurumsal kimliği, eğitim felsefesi, müfredatı ve uygulamaları noktasında derinlemesine eğitim alırlar. Eğitim öğretim yılının başında gerçekleştirilen Hizmet Öncesi Eğitimlerin yanı sıra tüm öğretmenlerimiz yıl boyu devam eden planlı ve yapılandırılmış Hizmet İçi Eğitimlerine katılır.

Nesilden Nesile Anaokulu Gaziosmanpaşa Ankara Anaokulu Franchising, Anaokulu Franchise

Bizi Takip Edin!